شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه کشاورزی جلگه سبز
کاربر گرامی قوانین و مقررات ذیل را به خوبی مطاله فرمایید:
 
بدیهی است ورود به سایت و ثبت نام و انجام فرآیندهای خرید و دیگر بهره برداری ها از سایت نشان دهنده ی مطاله دقیق قوانین و مقررات سایت و پذیرش صد در صد موارد ذیل می باشد:
1) قوانین ومقررات عمومی:
توجه داشته باشی کلیه اصول و روش های اجرایی و مدیریتی در جلگه سبز مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی است و انتظار می رود کاربران نیز به این قوانین پایبند بوده باشند.در هر صورت ثبت نام و استفاده از این سایت نشان دهنده ی قبول تمامی قوانین و مقررات مندرج در ذیل می باشد.
 2) تعریف مشتری:
از نظر سایت مشتری همان کسی است که در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات خود را در فرآیند ثبت نام اعلام کرده است.
3)تعریف فروشنده:
در فروشگاه اینترنتی جلگه سبز هیچ فروشنده ای غیر از فروشگاه کشاورزی جلگه سبز که مشخصات آن در قسمت اطلاعت سایت آمده است وجود ندارد.در حال حاضر جلگه سبز هیچ گونه نمایندگی در سراسر کشور ندارد و از کاربران درخواست می شود در صورت مشاهده جعل نام این فروشگاه مراتب را از طریق ایمیل info@orchards.ir اعلام فرمایید.
3)ارتباطات:
سرویس های فروشگاه اینترنتی جلگه سبز کاملا الکترونیکی است و شما با عضویت و خرید اینترنتی خود اجازه می دهید تا فروشگاه جلگه سبز از طریق ایمیل، پیامک، کانال ها و گروه های شبکه های مجازی با شما در ارتباط باشد.
4)سیاست رعایت حریم شخصی:
جلگه سبز در حفظ اطلاعات شخصی افراد نهایت سعی و تلاش خود را می کند و از ارائه این اطلاعات به شخص و یا اشخاص حقیقی و حقوقی پرهیز می کند.و تنها در  صورت درخواست دستگاه های ذیربط قضایی این اطلاعات را رائه می دهد.
5) آدرس ایمیل فروشگاه کشاورزی جلگه سبز s.jolge@gmail.com , jolgeyesabz@gmail.com می باشد.آدرس سایت های مرتبط به فروشگاه نیز عبارت است از www.orchards.ir و www.jolgeyesabz.ir. لینک کانال تلگرامی فروشگاه نیزhttps://telegram.me/jolgeyesabz/107 می باشد.پس در زمانی که در حال خرید از فروشگاه می باشید به دامنه های سایت دقت کنید و تا از اصالت فروشگاه مطمئن نشده اید از خرید و واریز وجه پرهیز کنید.
5)ثبت و پردازش سفارش:
خرید اینترنتی تا مرحله پرداخت مبلغ نهایی قطعی می شود.در نتیجه تا زمانی که مبلغ فاکتور واریز نشده باشد از نظر جلگه سبز خریدی انجام نشده است.
-جلگه سبز موظف است حداکثر ظرف 48 ساعت نسبت به ثبت و ارسال کالای خریداری شده که مبلغ کامل فاکتور آن واریز شده است اقدام نماید.
-شما می توانید با وارد کردن کد شناسه خرید از روند خرید و ارسال کالای خود مطلع شوید.
6)حمل و نقل:
ارسال کالا از طریق مسیر های قانونی باربری ها،پست و ... انجام می شود و هر گونه مسئولیت حمل آن به عهده شرکت های حمل و نقل می باشد.
-ارسال بار از طریق اتوبوس غیرقانونی بوده و امکان آن وجود ندارد و در صورت اصرار خریدار به این روش با مسولیت کامل خریدار ، اقدام می شود.
7)قیمت و ضمانت قیمت:
قیمت های مندرج برای کالاها طبق قیمت های اعلام شده از سوی وارد کنندگان و تولیدکنندگان می باشد و از آنجایی که مشتریان حاضر در سایت به عنوان مشتریان مصرف کننده می باشند قیمت ها نیز بر همین اساس تعریف شده است.
8)مرجوع نمودن کالا:به طور کلی اجناس فروخته شده امکان مرجوع شدن ندارد اما در صورتی که به هر دلیلی این امکان برای مشتریان محترم ایجاد گردد کلیه هزینه های ارسال و مرجوع نمودن( کرایه ، بارگیری، بیمه و ...) به عهده خریدار می باشد.
9)کپی نمودن و یا بهره برداری از متون و تصاویر  فروشگاه و سایت بدوه ذکر منبع ممنوع می باشد.
10)قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه هیچ گونه مسولیتی به فروشگاه کشاورزی جلگه سبز باز نمی گردد. 
 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×