• پست سفارشی

این شیوه ارسال سفارش ، از لحاظ اقتصادی به صرفه ترین شیوه ارسال سفارش می باشد ، به ویژه زمانی که وزن سفارش شما کمتر از 15 کیلوگرم باشد.توجه داشته باشید سفارش شما در این شیوه ارسال در بازه زمانی 5 - 3 روز تحول داده خواهد شد.

مشتری گرامی ، خواهشمند است در صورتی که وزن سفارش شما بیش از 30 کیلوگرم می باشد ، ازانتخاب این روش اجتناب نمایید.

 

  • پست پیشتاز

هزینه ارسال سفارش در این شیوه ارسال ، بیش از پست سفارشی بوده و تنها مزیت آن نسبت به پست سفارشی ، تحویل سفارش در بازه زمانی 3 - 1 می باشد.

مشتری گرامی ، خواهشمند است در صورتی که وزن سفارش شما بیش از 30 کیلوگرم می باشد ، ازانتخاب این روش اجتناب نمایید.

 

  • باربری

مشتری گرامی ! در صورتی که مجموع وزن سفارش شما بیش از 30 کیلوگرم می باشد ، فروشگاه کشاورزی جلگه سبز این امکان را دارد ، که با کمترین هزینه ممکن سفارش شما را به نزدک ترین باربری محل سکونت شما ارسال نماید.

مشتری گرامی ! در صورت انتخاب این شیوه ارسال ، جهت هماهنگی بیشتر و دریافت سفارش با شماره تلفن های فروشگاه کشاورزی جلگه سبز تماس حاصل فرمایید. 

 

  • ارسال ویژه کرج

فروشگاه کشاورزی جلگه سبز برای همشهریان محترم ساکن کرج که در محدوده ی محمدشهر ، مشکین دشت ، عظیمیه، گوهر دشت ، مهرشهر و محدوده ی مرکزی کرج می باشند ، این امکان را فراهم نموده است ، که با پرداخت مبلغ 30000 تومان سفارش خود را در اسرع وقت دریافت نمایند.

 

  • ارسال ویژه تهران

مشتریان محترم ساکن مناطق مختلف استان تهران (به جز شرق استان تهران) که وزن سفارش ایشان بیش از 15 کیلوگرم بوده و قصد دارند سفارش خود را در اسرع وقت دریافت نمایند ، می توانند این شیوه ارسال سفارش را انتخاب نمایند.

هزینه ثابت ارسال بار در این روش مبلغ 85000تومان می باشد.

 

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×