کلر

وضعیت: موجود
برند: Aquafit آکوافیت
قیمت:  
600,000ريال

کلر هندی آکوافیت aquafit (کلسیم هیپو کلریت)

 

عموما در نگهداری از استخرهای شنا با مشکلات اساسی زیر روبرو می شویم:

 • رشد باکتری ها، ویروس ها و دیگر میکروب ها در استخر های شنا. علاوه بر آن آب استخر وقتی در معرض هوا قرار می گیرد می تواند جاذب این عوامل بوده و خود مسبب بیماری و عفونت برای شناگر باشد.
 • بسیاری از میکروب ها و جرم های خطرناک می تواند از بدن شناگر به آب منتقل شود و خود منبعی از بیماری های ناشی از آب گردد.
 • انتقال آلودگی هایی چون روغن و چربی، عطر و ادرار از بدن و موهای شناگران آب را برای استفاده مجدد حتی در بازه های زمانی کوتاه نامناسب می کند.

بنابراین دلایلی وجود دارد که نشان می دهد استخرهای شنا به طور منظم و موثر نیاز به عفونت زدایی و گندزدایی دارد و بنابراین کلرین یک عامل پاک کننده مناسب است که در طول زمان کارایی خود را به اثبات رسانده است.

آکوافیت فرم خشک کلرین بوده و بنابراین ایمنی در کار بسیار بالایی دارد. این آکوافیت (کلسیم هیپو کلریت) به راحتی در آب حل می شود و عاری از هر گونه ماده آلی می باشد. PH آن ۱۰٫۸ است که باعث می شود PH آب استخر در حد بهینه ۷٫۲ تا ۷٫۶ باقی بماند. وقتی که از محصولاتی چون گاز کلر و یا تری کلرو ایزوسیانورات (TCCA) برای گند زدایی استخر ها استفاده می شود، PH آب کاهش یافته و موجب خوردگی سطوح استخر می شود. در مقابل، آکوافیت از بتون، پلاستر، لوله ها و سایر تجهیزات استخر محافظت می کند.

 

آکوافیت یک محصول ارجح برای استخر های شنای مناطق مسکونی

 1. کلر آکوافیت (کلسیم هیپو کلریت) به عنوان یک باکتری کش، جرم کش و جلبک کش عمل می کند و به منظور عفونت زدایی و پاک سازی استفاده می شود.
 2. کلر هندی آکوافیت یک اکسید کننده قوی است و می تواند به راحتی چربی های آلی جدا شده از بدن اونسان و دیگر باقیمانده های مواد آلی را در صورتی که در آب استخر وجود دارند را از بین برده و تخریب کند.
 3. آکوافیت به شکل گرانول هایی است که به راحتی در آب حل می شوند.
 4. با توجه به این که استخر های شخصی کم تر در معرض نور خورشید قرار می گیرند اتلاف و هدر رفت کلرین بسیار اندک است. از این رو هیچ الزامی جهت استفاده از پایدار کننده هایی مثل اسید ایزوسیانوریک که خود می تواند آلوده کننده آب باشد وجود ندارد.
 5. کلر هندی آکوافیت (کلسیم هیپو کلریت) آب استخر را در وضعیت مناسبی نگه می دارد.

آکوافیت مناسب ترین محصول با حداکثر میزان پاک کنندگی و چندکاره بودن جهت کلرزنی فوق العاده به استخر های عمومی

 1. کلر آکوافیت در تخریب کلرامین بسیار قوی عمل می کند.
 2. آکوافیت کلرین پایدار سازی نشده است و بنابراین در فرایند کلر زنی رشد سریع و قابل توجهی را موجب می شود.
 3. مقادیر اضافی پر کلرین در آکوافیت به سرعت در آب استخر شنا کاهش می باید آب به حد تعادل می رسد و بنابراین باعث میشود آب استخر سریعتر آماده استفاده شود در حالی که این زمان برای محصول سوپر کلرین که شامل سه اتم کلر است و یا ایزوسیانورات ها طولانی تر است.
 4. برای گندزدایی های روزانه استخرهای روباز هنگام استفاده از آکوافیت می توان به طور جداگانه از عوامل پایدار کننده نیز استفاده کرد تا شاهد حداقل هدر رفت ناشی از در معرض نور خورشید قرار گرفتن (حدود ۵۰ %) کلرین باشیم.
 5. قلیاییت بالاتر آکوافیت سبب می شود این ماده به عنوان یک بافر عمل کند و هنگامی که عوامل اسیدی به آب اضافه می شود PH آب استخر را ثابت نگه دارد. این عامل آب را در برابر کدر شدن محافظت می کند و آب استخر را تمیز و شفاف نگه می دارد.
 6. کلسیم در آب استخر موجب حفاظت از تجهیزات در برابر زنگ زدگی می گردد و آکوافیت حاوی کلسیم است.

مشخصات فنی کلر

مشخصات
مشخصات عمومی
کاربرد : ضدعفونی کننده و ضد جلبک
جنس : پودر
رنگ : سفید
بسته بندی : یک کیلوگرمی
کشور تولید کننده : هند
شرکت تولید کننده : aquafit
سایر محصولات مرتبط با این محصول
170,000ريال
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×