کود کامل پی ان پی مدل 36-12-12+1+TE آلمان

مدل: (وزن 15 کیلو گرم)
وضعیت: موجود
قیمت:  
4,200,000تومان

 این ترکیب کودی علاوه بر نیتروژن، فسفر، منیزیم و عناصر ریزمغذی مورد نیاز گیاهان، حاوی میزان بالای عنصر پتاسیم (۳۶%) یکی دیگر از عناصر اصلی مورد نیاز در رشد و باردهی گیاهان می‌باشد. کود پی ان پی آلمان همچنین به منظور افزایش جذب عناصر و تحمل گیاه در برابر تنش‌های محیطی، مقدار متعادلی از آمینواسیدها به این ترکیب کودی اضافه گردیده که آن را به ترکیبی مطلوب جهت رفع تمامی نیازهای غذایی گیاهان تبدیل کرده است.

 به طور کلی پتاسیم مسئول انتقال کربوهیدرات‌ها از برگ‌ها به اندام ذخیره‌ای مثل دانه، میوه و غده می باشد که شرایط را برای دستیابی به محصول با کیفیت مطلوب، یک‌دست و خوش رنگ فراهم نموده و به تبع آن عملکرد و کیفیت محصول را افزایش می‌دهد. استفاده از ترکیبات کودی دارای پتاسیم در زمان گلدهی موجبافزایش ماندگاری گل شده و میزان کمیت گلدهی را به شدت افزایش می‌دهد.

استفاده از فرمول 121236+1 کود پی ان پی آلمان در اواخردوره رویشی و شروع دوره زایشی بعد از گلدهی تا زمان برداشت محصول، به صورت محلول پاشی یا آبیاری توصیه می‌گردد.

مشخصات فنی کود کامل پی ان پی مدل 36-12-12+1+TE آلمان

مشخصات
مشخصات عمومی
جنس : پودری
کشور تولید کننده : آلمان
شرکت تولید کننده : pnp
توضیحات : رفع احتیاجات کلی گیاه به مواد غذایی حلالیت بالا و قابل استفاده در انواع سیستم آبیاری حاوی عناصر ریز مغذی بصورت کلاته و اسیدهای آمینه مخصوص افزایش رشد گیاهان باغی و زراعی فاقد کلر وسدیم افزایش تحمل گیاه در برابر انواع تنش های محیطی
کودها
مقدار و زمان مصرف کود : 3 تا 5 کیلوگرم در 1000 لیتر آب
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×