كود آهن 6 درصد هومي آيرون

وضعیت: ناموجود
برند: Humin tech هیومن تک
كود آهن 6 درصد هومي آيرون
یک ریز مغذی آهن است که حاوی 40٪ اسیدهای هیومیک فعال زیستی و 6٪ آهن به شکل کلاته در دسترس گیاهان است و می تواند برای اصلاح و رفع کمبود آهن مورد استفاده قرار گیرد. این ماده را می توان به عنوان محلول خاک یا محلول پاشی استفاده کرد.
کاربردهای خاکی:  می تواند به صورت خندق ساخته شود ، مستقیماً به خاک تزریق شود یا باند شود. وجود اسیدهای هیومیک تأثیرات مثبتی بر رشد و سلامت گیاه و همچنین مقاومت در برابر عوامل استرس دارد.
مواد اولیه هومی آیرون بی ضرر بوده و محصولی زیست محیطی با کیفیت اول را تضمین می کند.
فواید: آهن در تشکیل کلروفیل ، یک جز، حیاتی برای اطمینان از سلامت گیاه ، نقشی اساسی دارد. در صورت کمبود آهن ، برگها دارای کلروز بینابینی هستند که برگهای گیاه سبز به زرد روشن است. در هومی آیرون، آهن محلول در آب  با اسیدهای هیومیک کمپلکس و کلات شده است که آهن را برای گیاهان در طیف گسترده ای از خاکهای مشکل دار در دسترس قرار می دهد.
هومی آیرون می تواند عملکرد کودها را افزایش دهد و هزینه های ورودی را کاهش دهد. جذب آهن و مواد مغذی را افزایش می دهد .
سرشار از اسیدهای هیومیک و فولویک است که از آهن و عناصر غذایی ریز موجود در برابر اکسیداسیون محافظت می کند به خصوص در خاک های قلیایی موثر است به طور فیزیکی در خاک ثابت شده ، ظرفیت نگهداری آب را بهبود می بخشد و شستشو را کاهش می دهد.
هومی آیرون 100%محلول در آب است و نازل سیستم های آبیاری را مسدود نخواهد کرد ، زیرا اندازه ذرات سوسپانسیون100>میکرون است. برای کاربرد مستقیم مناسب است یا می تواند با فرمولاسیون کودهای محلول مانند NPK  یا اوره و همچنین با علف کش مخلوط شود. این می تواند توسط سیستم های آبیاری بارانی ، قطره ای یا سطحی اعمال شود. ابتدا مقدار کمی را در حداقل 5 لیتر آب مخلوط کرده و آنها را در مخلوط مخزن پر کنید.
ما توصیه می کنیم قبل از اولین استفاده از مخلوط ، آزمایش اختلاط را انجام دهید.
جهت استفاده محلول پاشی: 5/1 گرم در لیتر آب را حل کرده و بعد از کاشت یا ظهور علائم کمبود استفاده کنید. در صورت لزوم 2-3 هفته تکرار کنید.
درختان میوه: 5-10 گرم در هر لیتر در هر درخت.
مرکبات: 5-10 گرم در هر لیتر در هر درخت.
انگور: 10-15 گرم در هر لیتر در هر درخت انگور.
محصولات زراعی و سبزیجات: 1-1،5 کیلوگرم در 1000 لیتر در هکتار.
. کاربرد خاک: 30-100 گرم در درخت در خاکهای شنی سبک و 100-200 گرم در خاکهای سنگین سالانه در بهار استفاده کنید ، یا قبل یا در زمان رشد بهار جدید یا هنگام بروز علائم کمبود.
درختان میوه: 10 گرم در هر درخت در قطر 10 سانتی متر بول.
مرکبات: 5-10 گرم در مترمربع ، 100-150 گرم در درخت برای یک برنامه نگهداری سالانه.
توت و انگور: 75-150 گرم در هر 10 متر.
محصولات زراعی و سبزیجات ، چمن ها: 5 کیلوگرم در هکتار (به عنوان مثال: علف های علوفه ای ، پنبه ، نخود فرنگی ، برنج ، ذرت ، لوبیا ، پیاز ، سیب زمینی ، گوجه فرنگی ، کلم ، گل کلم).
گل های شاخه بریده: 10-20 گرم در 100 لیتر در تابستان ، 5-10 گرم در 100 لیتر در زمستان در آب آبیاری قرار دهید.
گیاهان زینتی: 25-50 گرم در متر مکعب خاک گل (گلدان) 5-10 گرم در متر مکعب خاک گل (گلدان). نخلستان زینتی: 60-70 گرم در هر درخت (پخش شده) یا در هر 10 لیتر آب. گل سرخ: 10-15 گرم در متر مکعب (پراکنده) یا 25-50 گرم به 10 لیتر آب اضافه کنید.
برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

مشخصات فنی كود آهن 6 درصد هومي آيرون

مشخصات
مشخصات عمومی
کاربرد : پیشگیری و جبران کمبود آهن.
جنس : پودر
رنگ : قهوه ای سوخته
وزن/حجم : 1250 گرم
بسته بندی : کیسه یک کیلویی
کشور تولید کننده : آلمان
شرکت تولید کننده : humintech
توضیحات : این کود حاوی 40% هیومیک اسید و 6% آهن کلات شده می باشد که برای پیشگیری و جبران کمبود آهن قابل مصرف می باشد.هومی آیرون قابلیت جذب از طریق برگ ( محلول پاشی ) و ریشه ( آبیاری ) را دارا می باشد.از این کود می توان در کشت هیدروپونیک استفاده کرد.وجود هیومیک اسی
کودها
محتويات کود : آهن 6 درصد (Fe)، اسيدهيوميك 40 درصد (Humic acid)
مقدار و زمان مصرف کود : به جدول توضیحات مراجعه شود.
طريقه جذب کود : برگ و ریشه
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×